Moc będzie z przedsiębiorczymi!
Kopiuj tekst

Moc będzie z przedsiębiorczymi!

Jeśli myślisz o rozpoczęciu innowacyjnej działalności lub potrzebujesz pomocy w jej prowadzeniu nadszedł idealny moment żeby zacząć działać. Rozpoczęła się dziesiąta edycja programu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup. Uniwersytet Łódzki jest partnerem strategicznym organizatora czyli Urzędu Miasta Łodzi.

Jeśli masz w głowie projekt naukowy, technologiczny lub artystyczny, który może wnieść coś nowego do którejkolwiek z tych dziedzin powinieneś jak najszybciej zgłosić swoją kandydaturę. Najlepsze projekty otrzymają wsparcie doświadczonych praktyków biznesu, a pomysłodawcy będą mogli przejść bezpłatne szkolenia z pisania biznesplanu i nie tylko.
Wszyscy uczestnicy grają też o nagrody finansowe, rzeczowe oraz usługi świadczone swojej firmy ufundowane przez Prezydenta Miasta Łodzi. Dodatkowo, najlepsze projekty będą miały szanse być zaprezentowane przed inwestorami podczas październikowej konferencji o charakterze TEDowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia.
Wszystkie informacje na stronie Konkursu https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/
Powiązane artykuły
Młodzi łodzianie wymyślają swój biznes -  spotkanie na UŁ

Uniwersytet Łódzki będzie gospodarzem spotkania młodych, pomysłowych ludzi z przedstawicielami biznesu w ramach trwającego konkursu „Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup”. Sprawdzimy jak idzie najzdolniejszym młodym łodzianom wymyślanie innowacyjnych biznesów. Zapraszamy do Pałacu Biedermanna 7 września (piątek) o 13:30.
Uniwersytet Łódzki podpisał Kartę Różnorodności

Decyzja o podpisaniu Karty jest naturalną konsekwencją przyjętego przez naszą uczelnię kierunku, którym jest świadoma akceptacja dla każdego człowieka w całej jego złożoności.  
Łódź będzie się dalej wyludniać?

W ciągu ostatnich dwudziestu lat populacja Łodzi zmalała o około stu tysięcy mieszkańców i dużo wskazuje na to, że ta tendencja się nie zatrzyma. Najnowsze przewidywania GUS i swój autorski komentarz do nich publikuje prof. Piotr Szukalski w Biuletynie Demografia i Gerontologia. Można tam również zobaczyć prognozy dla wszystkich miast wojewódzkich w Polsce. 
UŁ komentuje: Expo 2022

Wyniki Expo 2022 już za nami. Łódź przegrała z Buenos Aires w głosowaniu na organizację wystawy International Expo 2022. Na polskie miasto oddano 56 głosów, a na argentyńskie 62. Wyniki komentuje w materiale dr hab. Mariusz Sokołowicz.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.