Zaczyna się rekrutacja na UŁ

Zaczyna się rekrutacja na UŁ

Opublikowany

Od 9 maja można aplikować na studia stacjonarne w Uniwersytecie Łódzkim. Kandydaci mogą dokonywać rejestracji elektronicznej i opłat rekrutacyjnych. Rekrutacja na większość kierunków studiów niestacjonarnych rozpocznie się 1 sierpnia. 

W przypadku większości studiów stacjonarnych - jednolitych magisterskich i pierwszego stopnia - termin uiszczania opłat i zgłaszania się na konkretne studia mija 12 lipca. 17 lipca opublikowane będą listy osób zakwalifikowanych, a do 21 lipca należy złożyć dokumenty (jeśli kandydaci będą wysyłać je pocztą decyduje data stempla - 21.07.2018 jest terminem nieprzekraczalnym). Publikacja list osób przyjętych na studia nastąpi 27 lipca.

Wyjątkiem jest tutaj kierunek "Logopedia z audiologią". Między 13 i 16 lipca przewidziano tutaj dodatkowy etap - rozmowę kwalifikacyjną. Osoby zakwalifikowane będą mogły składać dokumenty na ten kierunek w dniach 19-21 lipca.

Na studia stacjonarne drugiego stopnia, z wyłączeniem kierunku Business Management na Wydziale Zarządzania, przewidziane są egzaminy lub rozmowy kwalifikacyjne w dniu 20 lipca. W przypadku Business Management ten etap potrwa 3 dni - od 20 do 22 lipca. W obu przypadkach listy osób zakwalifikowanych zostaną opublikowane 3 sierpnia.

Na większość studiów niestacjonarnych można aplikować od 1 sierpnia. Wyjątkami są kierunki Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej (od 1 lipca) i Wydziału Prawa i Administracji (od 26 lipca). W przypadku tej rekrutacji kandydaci poznają wyniki we wrześniu.

Wszystkie szczegóły, aktualności i harmonogram znaleźć można na stronie www.rekrutacja.uni.lodz.pl. Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!

redakcja: Centrum Promocji UŁ

Udostępnij

Powiązane artykuły
Odmieniona "piątka" - V DS po remoncie zaprasza studentów!

temu

Nowy wygląd na zewnątrz i wewnątrz. Bardziej funkcjonalne pokoje i podwyższony standard. To odmienione oblicze V Domu Studenta na osiedlu im. P. Lumumby. W akademiku wciąż są wolne miejsca, można się zapisywać!
Nagroda im. Kotarbińskiego - znamy nominowane książki!

temu

Kapituła Konkursu im. prof. T. Kotarbińskiego wybrała pięć książek, które powalczą o tytuł najlepszego dzieła z zakresu nauk humanistycznych. To czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Uniwersytet Łódzki. Wielki finał 25 listopada w Filharmonii Łódzkiej. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Anna Maria Jopek. 
Jak walczyć ze smogiem? - UŁ na Kongresie Biogospodarki

temu

Tematem smogu w okresie jesienno-zimowym żyje cała Polska. W wielu miastach przekroczenia szkodliwych pyłów są na tyle duże, że ich władze muszą ratować się np. wprowadzaniem bezpłatnej komunikacji. Bardzo duże problemy mają m.in. Kraków, Warszawa czy Rybnik. Łódź również toczy walkę z trującymi substancjami w powietrzu. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki w Łodzi, między innymi eksperci z Uniwersytetu Łódzkiego będą doradzać jak skutecznie likwidować problem smogu. Zapraszamy serdecznie na godzinę 14:00, w najbliższy poniedziałek, do Hotelu Ambasador Premium (ul. Kilińskiego 145).
Bomba w Rektoracie! - ćwiczenia służb na UŁ

temu

W Rektoracie Uniwersytetu Łódzkiego ktoś podłożył ładunek wybuchowy, zarządzona jest ewakuacja pracowników, a służby przystępują do działania. Na razie to na szczęście tylko jeden z elementów ćwiczeń, ale lepiej być na takie sytuacje gotowym, nie tylko w miejscu pracy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.