Juwenalia UŁ i UMed 2018

Juwenalia UŁ 2017, fot. Maciej Andrzejewski UŁ

Juwenalia UŁ i UMed 2018

Opublikowany

Kękę, Rasmentalism, Decapitated, Bitamina - oni między innymi zagrają na zbliżających się Juwenaliach Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego. Widzimy się na Lumumby, ale nie tylko, bo Juwenalia rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę (13.05)!

Zacznie się na sportowo, od półfinałów Turnieju o Puchar Rektora (niedziela 13.05 Hala AZS, ul. Styrska 22/24). Dzień później również piłka, ale ta cyfrowa - Turniej Fifa w pizzerri przy Tamka 3. Jeśli ktoś woli inne klimaty gier, polecamy Turniej League of Legends w VIII Domu Studenta (w poniedziałek od 16:00 do 23:00, we wtorek od 16:00 do 20:00). We wtorek będzie można powalczyć o puchar w tenisie stołowym w III Domu Studenta i obejrzeć mecz o 3. miejsce w Turnieju o Puchar Rektora.

W czwartek Plac juwenaliowy na Osiedlu Akademickim UŁ opanują strongmani. Turniej rozgrywany będzie od 17:00 do 20:00. Po nim finał w piłkę nożną na boisku AZS.

Piątek 18.05 to początek prawdziwego świętowania. O 12:00 ruszy pochód juwenaliowy. Pochód rozpoczyna się  przy XIV Domu Studenta UŁ „Wieża Babel”, ul. Matejki 21/23, a następnie uczestnicy udają się ulicą Pomorską na Osiedle Akademickie UŁ. Punktualnie o 19:00 Rektor UŁ prof. Antoni Różalski rozpocznie oficjalnie imprezę muzyczną. Tego dnia na scenie pojawią się Gooral, Bas Astral Igo, Kękę i Decapitated. W sobotę zagrają Jarecki, Bitamina, Rasmentalism i Daria Zawiałow.

Wszelkie aktualności można sprawdzać na profilu facebookowym Juweanliów - https://www.facebook.com/juwenaliaUL/. Życzymy udanej i bezpiecznej zabawy wszystkim studentom, w najbliższym czasie zapomnijcie o egzaminach!
Juwenalia, juwenalia...

Juwenalia, juwenalia...

Udostępnij

Powiązane artykuły
Odmieniona "piątka" - V DS po remoncie zaprasza studentów!

temu

Nowy wygląd na zewnątrz i wewnątrz. Bardziej funkcjonalne pokoje i podwyższony standard. To odmienione oblicze V Domu Studenta na osiedlu im. P. Lumumby. W akademiku wciąż są wolne miejsca, można się zapisywać!
Wydarzenia na UŁ 18 - 24.10

temu

Symulacja akcji antyterrorystów, konferencja o starości, Festiwal Kamera Akcja, umowa z PwC czy badania archeologiczne przy al. Anstadta - kolejne dni na UŁ będą pełne ciekawych wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 
Co Gestapo i UB robili przy Anstadta? - badania UŁ

temu

Wywiady z żyjącymi  świadkami oraz prace wykopaliskowe - to część projektu „Dawna siedziba Gestapo i Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego przy al. Anstadta w Łodzi. Interdyscyplinarne badania miejsca”. Mroczną przeszłość łódzkiego budynku zbadają archeolodzy i etnolodzy z Uniwersytetu Łódzkiego. We wtorek 23 października 2018 r., w siedzibie ŁSSE (Tymienieckiego 22G), podpisane zostanie porozumienie między Uczelnią oraz Instytutem Pamięci Narodowej i Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną.
UŁ i PwC - początek współpracy 

temu

22 października (poniedziałek) zainaugurowana zostanie współpraca Uniwersytetu Łódzkiego z firmą PwC – światowym gigantem doradztwa strategicznego. Umowę ramową podpiszą prof. zw. dr hab. Antoni Różalski, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego oraz Adam Krasoń, Prezes Zarządu PwC Polska. Konferencja prasowa, podczas której podpisana zostanie umowa, rozpocznie się o godz. 14:30 w rektoracie Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Narutowicza 68. O 15:30, z kolei, wręczenie kolejnych tytułów Absolwent VIP UŁ.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.