Psia Kość 2018 - zbieramy dla zwierząt 
Psia Kość 2018 - zbieramy dla zwierząt 

W ciągu 7 edycji akcji zebraliśmy prawie 2 tony karmy, a także koce, leki, zabawki i akcesoria potrzebne psom i kotom (graf. UŁ)

Psia Kość 2018 - zbieramy dla zwierząt 

Po raz ósmy Uniwersytet Łódzki organizuje zbiórkę dla zwierząt, które przebywają w schronisku przy ulicy Marmurowej. Nie trzeba nas daleko szukać - punkty zbiórki są w niemal wszystkich jednostkach Uczelni. Wystarczy wrzucić i pomóc czworonogom.

Jak pomóc?

Zbieramy najpotrzebniejsze produkty dla podopiecznych schroniska: karmę (zwłaszcza specjalistyczną), a także koce, smycze, zabawki, kagańce i leki.

Cały listopad prowadzimy zbiórkę na wszystkich wydziałach Uczelni, w BUŁ, w akademikach, w Przedszkolu UŁ, w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym UŁ, a także w Rektoracie. W 28 punktach ustawione będą oznakowane pudła na dary.

W ciągu 7 edycji akcji zebraliśmy prawie 2 tony karmy, a także koce, leki, zabawki i akcesoria potrzebne psom i kotom. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą pomóc zwierzakom. Wydarzenie można również śledzić na Facebooku.

Psia Kość 2018 - zbiórka darów dla łódzkiego schroniska

Czytaj więcej

Cześć, pomożesz?

Cześć, pomożesz?

Uniwersytet Łódzki to największa uczelnia badawcza w centralnej Polsce. Jej misją jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki i nauk ścisłych. Współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba studiujących tutaj obcokrajowców, a polscy studenci poznają Europę, Azję, czy wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

redakcja: Centrum Promocji

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.